CORSAIR
CORSAIR DDR4 VENGEANCE Series Memory Kit 3200MT/s, 16GB (2 x 8GB) SODIMM 3200MHz, 22-22-22-53, 1.2V
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 8 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| CAS латентност | CL22 |
| TRCD | 22 |
| TRP | 22 |
| TRAS | 53 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , XMP 2.0 |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR4 SDRAM |
| Скорост | 3200MHz(PC4-25600) |
| Капацитет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






