CORSAIR
CORSAIR DDR4, 3200MHz 16GB 2x8GB Dimm, 16-20-20-38, XMP 2.0, Vengeance LPX black Heatspreader, Black PCB, 1.35V
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 8 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Скорост/честота на паметта | 3300MHz(PC4-26400) |
| CAS латентност | CL16 |
| TRCD | 20 |
| TRP | 20 |
| TRAS | 38 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP 2.0 |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 135 мм |
| Височина | 33.5 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Номинално тегло | 0.075 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR4 SDRAM |
| Скорост | 3300MHz(PC4-26400) |
| Капацитет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






