CORSAIR
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) DDR5 6000 CL36-44-44-96 1.40V Intel XMP & AMD EXPO - White
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 6000MHz(PC5-48000) |
| CAS латентност | CL36 |
| TRCD | 44 |
| TRP | 44 |
| TRAS | 96 |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , XMP , LED , AMD EXPO |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Външен цвят | Бял |
| Номинално тегло | 0.15 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 6000MHz(PC5-48000) |
| Капацитет | 32 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






