CORSAIR
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) DDR5 6400 CL36-48-48-104 1.35V XMP & EXPO - White
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 6400MHz(PC5-51200) |
| CAS латентност | CL36 |
| TRCD | 48 |
| TRP | 48 |
| TRAS | 104 |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP , LED , AMD EXPO |
| Съвместими устройства | PC |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Свързани продукти(1) | Intel 700 Series, Intel 800 Series, AMD 600 Series, AMD 800 Series |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Външен цвят | Бял |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 6400MHz(PC5-51200) |
| Капацитет | 32 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






