DeepCool
DeepCool CL660, Mid Tower, Mini-ITX/Micro-ATX/ATX(Rear Connector), 2xUSB3.0, 1xUSB Type-C, 1xAudio, 2x120mm Pre-Installed ARGB Reverse Fans, Tempered Glass, Mesh Panel, Black, R-CL660-BKNNA0-G-1
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Reset Button , Power Bank |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 8 count |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 175 мм |
| Expansion Card Max Length | 413 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , SPCC Body |
| Материал на корпуса | Steel , Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 457.5 мм |
| Височина | 533.5 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Номинално тегло | 10.02 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 10.02 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






