ASROCK
Asrock Challenger Pure 360, AiO liquid cooler, 360 mm radiator, AM5, AM4, LGA1851, LGA1700, 90-ACLA36-BDKGA6, 6Y
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Rifle Bearing |
| Номинална Скорост | 1800 RPM |
| Номинална скорост мин | 0 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 53.9 CFM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Типично ниво на шум при работа | 27 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм*120мм*25.4мм |
| Радиатор-дълбочина | 394 мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Ширина на радиатор | 119.6 мм |
| Waterblock Depth | 85 мм |
| Waterblock Height | 53.5 мм |
| Waterblock Width | 84.1 мм |
| Waterblock Material | Copper |
| Pump Speed | 3200 RPM |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 3x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






