DeepCool
DeepCool CH560 Digital WH, Mid Tower, Mini-ITX/Micro-ATX/ATX/E-ATX, 1xUSB3.0, 1xType-C, 1xAudio, 3x140mm+1x120mm Pre-Installed ARGB Fans, Tempered Glass, Mesh Panels, Dual-Status Digital Display, GPU Support Arm, White, R-CH560-WHAPE4D-G-1
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Светодиоден екран , Индикатор - светодиод , Power Button , RGB Control Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 3 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| Вентилатори-брой | 3 x 140mm1 x 120mm |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 175 мм |
| Expansion Card Max Length | 380 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , SPCC Body , Removable Dust Filters , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Метал , Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 458 мм |
| Височина | 471 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Номинално тегло | 7.5 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Тегло | 7.5 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






