DeepCool
DeepCool CH360 DIGITAL WH, Mini Tower, Mini-ITX/Micro-ATX, 1x USB3.0, 1x Audio, 1x Type-C, Pre-Installed 2x140mm ARGB Fans + 1x120 ARGB Fan, Tempered Glass, GPU Support Arm, White, R-CH360-WHAPE3D-G-1
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , Power Button , Reset Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 8 count |
| Вентилатори-брой | 2 x 140mm1 x 120mm |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 320 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , SPCC Body , Removable Dust Filters , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Метал , Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 428 мм |
| Височина | 431 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






