DeepCool
DeepCool CH260, Mini Tower, Mini-ITX, 2xUSB3.0, 1xType-C Gen 2, 1xAudio, Mesh Panel, Black, 2Y, R-CH260-BKNGM0-G-1
| Кутия/Шкаф форм фактор | ITX |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 count |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 174 мм |
| Expansion Card Max Length | 413 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , With Window |
| Материал на корпуса | Steel , Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 438 мм |
| Височина | 312.5 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Номинално тегло | 5.3 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.3 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






