DeepCool
DeepCool CH170 PLUS, Mini Tower, Mini-ITX/Micro-ATX, 2xUSB3.0, 1xType-C Gen 2, 1xAudio/Mic, Mesh Panel, Black, R-CH170-BKNGM0-G, 2Y
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Mini-ITX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Светодиоден екран , Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 4 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 4 count |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 164 мм |
| Expansion Card Max Length | 342 мм |
| Шаси характеристики | Window , SPCC Body |
| Материал на корпуса | Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 290 мм |
| Височина | 424.5 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Номинално тегло | 4.4 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.4 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






