COUGAR GAMING
COUGAR GLE 1000 PSU, 80 plus Gold, 1000W, Fully Modular
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Номинален входящ ток | 15 A |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC, Low noise |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 91% |
| +3.3V | 20 A (60 W) |
| +5V | 20 A (60 W) |
| +12V | 83.3 A (1000 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 4 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 12 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 6 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






