COUGAR GAMING
COUGAR GEX PRO 850 PSU, 80 plus Gold, 850W, Fully Modular
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Номинален Ток | 12 A |
| Максимално изходно захранване | 850 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Power |
| Modular Power Supply | Да |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 91% |
| +3.3V | 20 A (50 W) |
| +5V | 20 A (50 W) |
| +12V | 70.8 A (849.6 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 70 °C |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 85 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 20 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 95 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 140 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






