COUGAR GAMING
COUGAR FORZA 135 Air Cooling, Dual Tower
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM2 , Socket 1366 , Socket AM3 , Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 2011 , Socket FM1 , Socket AM2+ , Socket AM3+ , Socket FM2 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Лагеруване | Hydrodynamic Bearing |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Дължина на кабела | 0.2 m |
| Вентилатори-брой | 1 x 120мм*120мм*25мм, 1 x 140мм*140мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 140 мм |
| Височина на радиатора | 160 мм |
| Ширина на радиатор | 128 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Височина | 160 мм |
| Дълбочина | 140 мм |
| Номинално тегло | 1.391 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM2 , Socket AM3 , Socket AM2+ , Socket AM3+ , Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM2 , Socket 1366 , Socket AM3 , Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 2011 , Socket FM1 , Socket AM2+ , Socket AM3+ , Socket FM2 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Размер вентилатори | 1x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






