COUGAR GAMING
COUGAR AIRFACE 180 PC Case, Mid Tower, Black
| Кутия/Шкаф форм фактор | Middle Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | RGB Control Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 8 count |
| Вентилатори-брой | 2 x 180mm1 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 170 мм |
| Expansion Card Max Length | 340 мм |
| Шаси характеристики | Magnetic Dust Filter , RGB Fans |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 410 мм |
| Височина | 483 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






