COUGAR GAMING
COUGAR MX600 Mini RGB PC Case, Mini Tower, White
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Брой разширителни слотове | 5 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 10 count |
| Вентилатори-брой | 2 x 160mm1 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 175 мм |
| Expansion Card Max Length | 380 мм |
| Включени аксесоари | Документация |
| Шаси характеристики | With Window , Removable Dust Filters , RGB Fans |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 456 мм |
| Височина | 445 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Номинално тегло | 7.6 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Тегло | 7.6 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






