COUGAR GAMING
COUGAR MX600 PC Case, Mid Tower, White
| Кутия/Шкаф форм фактор | Full Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , Power Button , RGB Control Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 4 |
| Брой разширителни слотове | 11 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| USB 3.2 | 2 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 180 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Шаси характеристики | Window , Supports Liquid Cooling System , RGB Fans |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 478 мм |
| Височина | 515 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






