COUGAR GAMING
COUGAR OmnyX PC Case, Mid Tower, Black
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 7 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 160mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 4 (USB 3.0 (Type A)) |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 170 мм |
| Expansion Card Max Length | 380 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , Magnetic Dust Filter , RGB Fans , Vertical GPU Mounting Support |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 470 мм |
| Височина | 520 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






