COUGAR GAMING
COUGAR MX600 Mini V2 PRO PC Case, Mini Tower, White
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button , RGB Control Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 5 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 360 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , With Window , RGB Fans |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 415 мм |
| Височина | 450 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Номинално тегло | 6.2 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Тегло | 6.2 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






