COUGAR GAMING
COUGAR MX600 Air Pro PC Case, Mid Tower, Black
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | RGB Control Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 7 count |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB Type C) |
| USB 3.0 | 2 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| В комплект с | Pre-installed ARGB PWM Fans |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , RGB LED , Removable Dust Filters |
| Материал на корпуса | Air Mesh |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 460 мм |
| Височина | 485 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






