COUGAR GAMING
COUGAR FV150 Mini RGB PC Case, Mid tower, Pink
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 4 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| Вентилатори-брой | 3 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Порт за слушалки | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 170 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Шаси характеристики | Window , Supports Liquid Cooling System , Removable Dust Filters , Magnetic Dust Filter , RGB Fans |
| Външен цвят | Розов |
| Дълбочина | 365 мм |
| Височина | 436 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Розов |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






