DeepCool
DeepCool CG580 4F WH V2, Mid Tower, Mini-ITX/Micro-ATX/ATX, Rear Connector support, 2xUSB3.0, 1x Type-C Gen2, 1xAudio, 3x120mm ARGB Reverse Fans, 1x120mm ARGB Fan, Tempered Glass, Mesh Panel, White, R-CG580-WHADA4-G-2, 2Y
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 10 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 176 мм |
| Expansion Card Max Length | 410 мм |
| Шаси характеристики | Window , SGCC Body , Supports Liquid Cooling System , Magnetic Dust Filter , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 501 мм |
| Височина | 437 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Номинално тегло | 8.8 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Тегло | 8.8 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






