DeepCool
DeepCool CG580 4F V2, Mid Tower, Mini-ITX/Micro-ATX/ATX, Rear Connector support, 2xUSB3.0, 1x Type-C Gen2, 1xAudio, 3x120mm ARGB Reverse Fans, 1x120mm ARGB Fan, Tempered Glass, Mesh Panel, Black, R-CG580-BKADA4-G-2, 2Y
| Кутия/Шкаф форм фактор | Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button , LED On/Off Switch |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 10 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB Type-A) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB Type C) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Форм фактор | ATX PS2 |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| CPU Cooler Maximum Height | 176 мм |
| Expansion Card Max Length | 410 мм |
| Шаси характеристики | SGCC Body , Supports Liquid Cooling System , Magnetic Dust Filter , RGB Fans , Panoramic |
| Материал на корпуса | Plastic/Steel , Закалено стъкло |
| Външен цвят | Black/Transparent |
| Дълбочина | 437 мм |
| Височина | 501 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Номинално тегло | 8.8 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Black/Transparent |
| Тегло | 8.8 кг |
| Формат | ATX PS2 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






