DeepCool
DeepCool CG380-3F, Mid Tower, Mini-ITX/Micro-ATX(Rear Connector), 2xUSB3.0, 1xUSB Type-C, 1xAudio, 3x120mm Pre-Installed ARGB Fans, Tempered Glass, Mesh Panel, Black, R-CG380-BKAGM3-G
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 3 |
| Брой разширителни слотове | 5 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| Вентилатори-брой | 3 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 176 мм |
| Expansion Card Max Length | 410 мм |
| Шаси характеристики | Supports Liquid Cooling System , With Window , SPCC Body , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Steel , Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 437 мм |
| Височина | 451 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Номинално тегло | 6.83 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.83 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






