CORSAIR
CORSAIR TC100 RELAXED Gaming Chair, Fabric - Black
| Chair Type | Gaming |
| Frame Material | Steel |
| Casing Material | Найлон , Fabric |
| Bending Mechanism | Top gun |
| Height Adjustment | Class 4 Gas Lift |
| Maximum Seat Height | 550 мм |
| Minimum Seat Height | 450 мм |
| Maximum Backrest Angle | 160 ° |
| Minimum Backrest Angle | 90 ° |
| Armrests | Да |
| Armrests Features | 2D Adjustable |
| Chair Features | Pillow for Head , Pillow for Lumbar |
| Maximum Suitable Height | 1.88 m |
| Maximum Suitable Weight | 120 кг |
| Външен цвят | Черен |
| Backrest Width | 330 мм |
| Backrest Height | 810 мм |
| Seat Width | 540 мм |
| Seat Depth | 500 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Economic operator in EU / authorized representative | Corsair Components Limited |
| Postal address | 1020 Eskdale Road Winnersh Triangle, Wokingham RG41 5TS, The Netherlands |
| Electronic address | https://help.corsair.com/ |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






