
HP
HP EliteBook X G1a AMD AI 14" AMD Ryzen 7 350 64GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 7 350
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook X G1a AMD AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






