DeepCool
DeepCool CC560 MESH WH V2, Mid Tower, Mini-ITX/Micro-ATX/ATX, 2xUSB3.0, 1xAudio, 4x120mm Pre-Installed ARGB Fans, Tempered Glass, Mesh Panel, White, R-CC560-WHAMA4-G-2
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | Power Button |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 8 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул (Опция) |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 370 мм |
| Шаси характеристики | Window , Supports Liquid Cooling System , SPCC Body , RGB Fans |
| Материал на корпуса | Закалено стъкло , ABS пластмаса |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 432 мм |
| Височина | 438 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Номинално тегло | 5.7 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Тегло | 5.7 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






