
HP
HP ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI 14" AMD Ryzen AI Max Pro 385 32GB/2TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ AI Max 385, 8-ядрен (до 5.00GHz, 32MB Кеш)
✔ AMD Radeon 8050S
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI Max Pro |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon 8050S |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI Max Pro 385, 12-ядрен (до 5.00GHz, 48MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






