
HP
HP ZBook Firefly 16 G11 16" Intel Core Ultra 7 165H 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 165HL, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics
✔ 40.6 cm (16") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Firefly 16 G11 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 165H, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






