
HP
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 18" Intel Core Ultra 7 265HX 64GB/1TB NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 265HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB
✔ 45.7 cm (18") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Fury G1i INTEL AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 12GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 265HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 18" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | CZ |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






