
Darkflash
Darkflash кутия Case EATX - C280 Black - 7 ARGB fans
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | C280-7F-BLACK |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 7 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm (ARGB, Reversed) Bottom: 3 x 120 mm (ARGB, Reversed) Rear: 1 x 120 mm (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 155 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pillar-less dual glass design provides a seamless 270° panoramic view Supports back-connect motherboards for a clean, cable-free aesthetic (BTF) Features native vertical GPU mounting to showcase your graphics card Tool-free quick-release panels allow for effortless installation and maintenance |
| РАЗМЕРИ | 443 x 277 x 426 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711527008078 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 420 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Горе |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 155 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отстрани, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отстрани, 280 mm - Отгоре, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отстрани |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






