
be quiet!
be quiet! кутия Case ATX - LIGHT BASE 500 LX White
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW86 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x Light Wings LX Reverse 120mm PWM Black Rear: 1 x Light Wings LX 120mm PWM Black |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm Side: 3 x120 mm Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 400 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPU Fans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor 4 preinstalled Light Wings LX 120mm PWM fans for extraordinary airflow and impressive illumination ARGB controller button and ARGB fan hub Spacious design for radiators up to 360mm, and ATX motherboards 2 possible PSU positions enable backside connector motherboards Dust filters in the side and the bottom |
| РАЗМЕРИ | 432 x 305 x 436 mm |
| ТЕГЛО | 10.95 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052193891 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 10.95 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 400 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 185 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 360 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






