
be quiet!
be quiet! кутия Case ATX - Pure Base 501 LX Black
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW78 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: Light Wings LX 120mm PWM x 3 Rear: Light Wings LX 140mm PWM x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 140 mm / 2 x 120 mm Front: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm Rear: 1 x 140 mm / 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 5 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 178 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 368 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 preinstalled Light Wings LX PWM fans for unmistakable lighting effects and extraordinary air pressure ARGB controller and ARGB-PWM hub for 6 fans Generous space for high-end graphics cards and large coolers, despite compact footprint Optional vertical graphics card installation Comfortable cable management with clever cable routing design Side panel made of tempered glass |
| РАЗМЕРИ | 450 x 231 x 463 mm |
| ТЕГЛО | 7.8 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052192856 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.8 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 368 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 178 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отзад, 140 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






