
be quiet!
be quiet! кутия Case EATX - Shadow Base 800 FX White
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW64 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Big Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отпред 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 Top: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 Rear: Pure Wings 3 140mm PWM x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 / 3 x 120 mm Top: 3 x 140 / 3 x 120 mm Rear: 1 x 140 / 1 x 120 mm Bottom: 1 x 140 / 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 4 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 8 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 430 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Exceptionally high airflow thanks to an open mesh design 3 Pure Wings 3 140mm PWM fans offer high airflow with quiet operation Spacious design offers enough room for even the largest components Rotatable PCIe slots enable vertical installation of GPUs |
| РАЗМЕРИ | 550 x 247 x 522 mm |
| ТЕГЛО | 11.7 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052190647 |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Тегло | 11.7 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 430 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Big Tower |
| Макс. охладител | 180 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред, 420 mm - Отгоре, 420 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






