
be quiet!
be quiet! кутия Case EATX - Dark Base 701 White
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BGW59 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 1 x Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White Top: 1 x Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White Rear: 1 x Silent Wings 4 140mm PWM high-speed White |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front (mm): 3 x 140 / 3 x 120 Top (mm): 3 x 140 / 3 x 120 Rear (mm): 1 x 140 / 1 x 120 Bottom (mm): 1 x 140 / 1 x 120 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7+3 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 415 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Open mesh design for high airflow and performance Fan controller with PWM motherboard sync option PWM and ARGB Hub for up to 8 PWM fans and 2 ARGB components ARGB lighting with integrated ARGB controller for a stunning look Versatile motherboard tray enables an inverted layout |
| РАЗМЕРИ | 565 x 249 x 523 |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052190661 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 415 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 185 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






