
be quiet!
be quiet! кутия Case EATX - Silent Base 802 Black
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BG039 |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отпред 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.2 Type A HD Audio x 1 Fan speed control |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x Pure Wings 2 140 mm Rear: 1 x Pure Wings 2 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 / 3 x 140 mm Top: 3 x 120 / 3 x 140 mm Rear: 1 x 140 mm PSU shroud: 1 x 120 / 1 x 140 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 7 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 15 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7+2 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 432 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 Pure Wings 2 140mm fans Extra thick insulation mats for improved noise reduction State-of-the-art I/O-panel with fan controller and USB 3.2 Gen. 2 Type C Decoupled motherboard tray can be relocated for an inverted layout Detachable top bracket ensures easy installation of radiators and fans Ready for radiators up to 420mm |
| РАЗМЕРИ | 539 x 281 x 553 mm |
| ТЕГЛО | 12.59 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052188378 |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Черен |
| Тегло | 12.59 kg |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 432 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.2 Type A, Fan speed control, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 185 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отзад, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред, 420 mm - Отпред |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






