
HP
HP EliteBook 640 G11 14" Intel Core Ultra 7 165U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 165UL, 12-ядрен (до 4.90GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 640 G11 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 165U, 12-ядрен (до 4.90GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






