
HP
HP OMEN 16 16" Intel Core Ultra 9 275HX 32GB/1TB NVIDIA RTX 5080 16GB Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24-ядрен (до 5.40GHz, 36MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 5080 16GB
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | OMEN 16 |
| Серия | OMEN |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 5080 16GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24-ядрен (до 5.40GHz, 36MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






