ASROCK
ASROCK MB Desktop B850 STEEL LEGEND WIFI, AM5, 4x DDR5, 1x PCIe 5.0 x16, 1x Blazing M.2(PCIe Gen5x4), 3x Hyper M.2, 4x SATA3, RAID 0, 1, 10, 7.1 CH HD Audio, 1x HDMI, 9x USB 3.2, 8x USB 2.0, 3x USB-C, 2.5G LAN, 2x Wi-Fi 7, 1x HDMI, 1x SPDIF, ATX
| Чипсет на дънната платка | AMD B850 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 8000MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC/non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP , AMD EXPO |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, PCI Express 4.0 x4 (3 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, SATA III-600 (4), |
| Вграден видео контролер | Да |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4082 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Nahimic Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek Dragon RTL8125BG |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Antenna | 2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type C)); 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио изход | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Вход за микрофон | 1 (3.5 мм мини жак) |
| BIOS характеристики | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA Data Cables , 1 x Thermistor Cable |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD B850 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






