MSI
MSI B840 GAMING PLUS WIFI, ATX, Socket AM5, 4x DDR5 Dual Channel DDR5 up to 8000(OC)MHz, 5x PCIe x16 slot, 2x M.2 slot, 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps, 1x USB 10Gbps, 1x USB 10Gbps Type-C, HDMI, 7.1 HD Audio, 2.5G LAN, WiFi, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | AMD B840 |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 Series , AMD Ryzen 8000 Series , AMD Ryzen 9000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM5 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank , AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, PCI Express 4.0 x4 (2 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, SATA III-600 (4), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125BG |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 3 |
| PCI Express 3.0 x4 | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Antenna | 2 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | SATA Cable |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , WiFi antenna |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM5 |
| Чипсет | AMD B840 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






