ASROCK
ASROCK MB Desktop B760M-HDV/M.2 D4 (S1700, 2x DDR4, 1x PCIe 4.0 x16, 2x PCIe 3.0 x1, 1x Hyper M.2 PCIe Gen4x4, 1x M.2 Ultra Gen3x4, 4x SATA3, 1x USB-C, 5x USB 3.2, 5x USB 2.0, 1xRJ-45 1Gbit, 1x VGA, 1x HDMI, 1x DP, mATX
| Чипсет на дънната платка | Intel B760 |
| Процесор | Intel 12th Gen Processors , Intel 13th Gen Processors , Intel 14th Gen Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1700 |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Technology 3.0 , Intel Hybrid Technology , Intel Thermal Velocity Boost , Intel Adaptive Boost Technology |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 5333MHz(PC4-42600) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Небуферирана , XMP 2.0 |
| Support | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Вграден | Storage Controller:, PCI Express 4.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, SATA III-600 (4), Storage Controller:, PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)), |
| Вграден видео контролер | Да |
| Чипсет на видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC887/ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)); 3 (USB 3.2 (type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Antenna | 2 |
| PS/2 | 1 |
| BIOS тип | AMI |
| BIOS характеристики | UEFI , 128Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI Support , ASRockRack Instant Flash |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | 2 x SATA Data Cables |
| Включени аксесоари | I/O Shield , Ръководство за употреба , Screws |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Височина | 201 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1700 |
| Чипсет | Intel B760 |
| Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 2 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






