MSI
MSI Main Board Desktop B760M GAMING PLUS WIFI, LGA 1700, 4xDDR5, mATX, Dual Channel DDR5 6800(OC)MHz, 2x PCIe x16 slots, 2x M.2 slots, 2x HDMI, 2x USB 3.2 Gen 2x2, 4x USB 3.2 Gen 1, 4x USB 2.0, 7.1 HD Audio, 2.5Gbps LAN, WI-Fi 6E, BT, 3Y
| Чипсет на дънната платка | Intel B760 |
| Процесор | Intel 12th Gen Processors , Intel 13th Gen Processors , Intel 14th Gen Processors |
| Цокъл на процесора | Socket 1700 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 192 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP 3.0 |
| Вграден | Storage Controller:, PCIe NVMe 4.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2), Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, Ниво 5, SATA III-600 (4), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125BG |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | 2.5 Gbps |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PCI Express 4.0 x4 | 1 |
| PS/2 | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Antenna | 2 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit , Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | SATA Cable |
| Включени аксесоари | I/O Shield , Ръководство за употреба , Screws , WiFi antenna |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Височина | 243.84 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket 1700 |
| Чипсет | Intel B760 |
| Тип памет | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






