
HP
HP ZBook 8 G1AS 14" AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 32GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375
✔ AMD Radeon 890M
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook 8 G1AS |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 890M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 9 HX Pro 375, 12-ядрен (до 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






