
HP
HP ZBook 8 G1i INTEL AI 16" Intel Core Ultra 9 285H 32GB/1TB NVIDIA RTX 500 Ada 4GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 9 285HX, 24-ядрен (до 5.50GHz, 36MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 500 Ada 4GB
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook 8 G1i INTEL AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 500 Ada 4GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285H, 16-ядрен (до 5.40GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | IT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






