
HP
HP EliteBook x360 1040 G10 14" Intel Core i5-1335U 8GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1335U, 10-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook x360 1040 G10 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1335U, 10-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | PT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






