
HP
HP EliteBook X G1a AMD AI 14" AMD Ryzen AI 9 HX 375 64GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen AI 9 HX 375
✔ AMD Radeon 890M
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook X G1a AMD AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon 890M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 9 HX 375, 12-ядрен (до 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






