
HP
HP EliteBook x360 830 G11 13" Intel Core Ultra 5 125U 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 5 125UL, 12-ядрен (до 4.30GHz, 12MB Кеш)
✔ 33.0 cm (13") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook x360 830 G11 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 125U, 12-ядрен (до 4.30GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NO |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






