ASROCK
ASROCK Intel Arc B580 Challenger OC 12GB GDDR6 192-bit HDMI 3x DP
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Чипсет на видео карта | Intel Arc B580 Graphics |
| Скорост на GPU ядрото | 2740 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Intel Xe2-HPG Architecture , Intel Xe Super Sampling 2 (Intel XeSS 2) , Intel Xe Matrix eXtentions (Intel XMX) |
| API поддръжка | DirectX 12.0 , OpenGL 4.6 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Скорост на видео памет | 19 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 650 W |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Card Slot Width | 2 slot |
| Характеристики на видео карта | RGB LED |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 249 мм |
| Височина | 41 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Номинално тегло | 720 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Intel Arc B580 Graphics |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 12 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






