ASROCK
ASROCK B550M Pro4 mATX AM4 DDR4
| Чипсет на дънната платка | AMD B550 |
| Процесор | AMD Ryzen Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM4 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 2133MHz(PC4-17000) , 2400MHz(PC4-19200) , 2667MHz(PC4-21300) , 2933MHz(PC4-23400) , 3200MHz(PC4-25600) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC/non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , XMP |
| Вграден | Storage Controller:, Supports: Ниво 0, Ниво 1, Ниво 10, SATA III-600 (6), Storage Controller:, PCIe/SATA (1 x M.2 (Key M)), Storage Controller:, PCI Express 3.0 x4 (1 x M.2 (Key M)), |
| Support | Wi-Fi Controller:, 1 x M.2 (Key E), |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC1200 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio , Blu-ray Audio Layer Content Protection |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 3.0 x2 | 2 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| PS/2 | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Antenna | 1 |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| BIOS характеристики | PnP Support , SMBIOS 2.3 Support , Jumperfree Support , ACPI 5.1 Compliant Wake Up Events , 256 Mb Flash ROM |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Включени аксесоари | Стандартна поддръжка на Qi |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM4 |
| Чипсет | AMD B550 |
| Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






