MSI
B550_GAMING_WIFI
| Чипсет на дънната платка | AMD B550 |
| Процесор | AMD Ryzen 5000 Series , AMD Ryzen 4000 Series , AMD Ryzen 3000 Series |
| Цокъл на процесора | Socket AM4 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Скорост/честота на паметта | 4800MHz(PC4-38400) |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels , Небуферирана , Dual Rank , Single Rank |
| Вграден | Storage Controller:, PCIe 4.0 x4/SATA (1 x M.2), Storage Controller:, PCI Express 3.0 x4 (1 x M.2), Storage Controller:, SATA III-600 (6), |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller:, |
| Аудио интегрирано | Да |
| Разположение на устройството | Вграден |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| LAN интегриран | Да |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x4 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Antenna | 2 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържана операционна система | Microsoft Windows 11 64-bit |
| Включени кабели | SATA Cable |
| Включени аксесоари | I/O Shield , Ръководство за употреба , Screws , WiFi antenna |
| Форм фактор | ATX |
| Височина | 304.8 мм |
| Ширина | 243.84 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Сокет | Socket AM4 |
| Чипсет | AMD B550 |
| Тип памет | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор | ATX |
| Брой слотове памет | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






