ALIENWARE
Монитор ALIENWARE AW3425DW 34.2" 3440x1440 (UWQHD) 240Hz OLED
✔ 0.03ms време за реакция
✔ 2 (HDMI (Type A)), 1
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Размер | 34.2" |
| Яркост | 250 cd/m² |
| VESA монтаж | 100mm |
| Тип панел | OLED |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 21:9 |
| Време за реакция | 0.03ms |
| Честота на опресняване | 240Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






